FairyTailAdventure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy na Mistrzów Gier

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 13
Join date : 08/10/2013

Zapisy na Mistrzów Gier Empty
PisanieTemat: Zapisy na Mistrzów Gier   Zapisy na Mistrzów Gier I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:08 pm

Tak więc rekrutacja jak na razie otwarta... Info, jakich od was oczekuję:

Kod:
[b]Wiek:[/b]
[b]Doświadczenie na PBF'ach:[/b]
[b]Link do prowadzonej przez ciebie gry (dzięki temu może nawet obejdzie się bez testu):[/b]
[b]Coś o sobie:[/b]
Powrót do góry Go down
https://ftadventure.forumpl.net
Kaimi

Kaimi


Liczba postów : 62
Join date : 09/10/2013

Zapisy na Mistrzów Gier Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na Mistrzów Gier   Zapisy na Mistrzów Gier I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:49 pm

Wiek:19
Doświadczenie na PBF'ach:Spore,myślę,że dziesięć PBF'ów przekroczyłem już dawno i to jako MG
Link do prowadzonej przez ciebie gry (dzięki temu może nawet obejdzie się bez testu):Niestety,większość została pozamykana,tak to jest gdy brak użytkowników i chęci
Coś o sobie:Pomysłowy,lubiący pisać,jednak z ograniczonym czasem (rok maturalny)
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 13
Join date : 08/10/2013

Zapisy na Mistrzów Gier Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na Mistrzów Gier   Zapisy na Mistrzów Gier I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 6:27 pm

Tak się składa, że ja wiem gdzie jest jedna gra, którą prowadziłeś mi na pewnym forum... Po niej mogę stwierdzić, iż nadajesz się na rolę MG i dostajesz tę rangę bez testu.
Powrót do góry Go down
https://ftadventure.forumpl.net
Sponsored content





Zapisy na Mistrzów Gier Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na Mistrzów Gier   Zapisy na Mistrzów Gier I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapisy na Mistrzów Gier
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy na misje
» Zapisy do MG Nova
» Zapisy do Kaimiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
FairyTailAdventure :: Przygody :: Baza MG-
Skocz do: