FairyTailAdventure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 4:33 pm

Danie dziewczyny było bardzo sycące i bardzo pyszne więc nie miałem problemów z najedzeniem się.
-Bardzo dobre byłabyś kiedyś świetną żoną. Zazdroszczę temu kto cię poślubi. -odparłem.
Na drugie pytanie dziewczyny musiałem się porządnie zastanowić ale nic nie przychodziło mi do głowy.
-Brak, jak chcesz to ty coś wymyśl. -odparłem dając jej buziaka w policzek.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 4:38 pm

Ta się uśmiechnęła lekko.
- To ty decydujesz - powiedziała.
Siadła ci na kolanach i czekała na to, co sobie zażyczysz. Wtuliła się w ciebie po chwili. Była chyba już nieco zmęczona, ale na spiacą też nie wyglądała.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 4:40 pm

Myślałem dalej ale wciąż miałem pustkę w głowie.
-To teraz decyduje byś ty coś wymyśliła. -powiedziałem z uśmiechem.
Objąłem dziewczynę w pasie i czekałem na jej odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 4:45 pm

Ta zrobiła poker face.
- No cóż, mam okres więc mogę ci zaoferować co najwyżej z pewnych rzeczy zrobienie przyjemności, ewentualnie inne sposoby zabicia twojej nudy, jak karty czy coś, bo tu za wiele robić nie można - westchnęła.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 4:48 pm

-No byłoby dość kiepsko gdybym zrobił ci dziecko, masz jeszcze czas by zostać mamą. -uśmiechnąłem się do niej. -To może zagrajmy w te karty ty ustalasz stawkę. -dodałem.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 4:56 pm

- No to tez - odpowiedziała.
Po chwili przyniosła karty.
- Jak przegram to masz totalne lenistwo w ciągu dwóch dni, jak wygram to masz wteyza mnie sprzątać - powiedziała po namyśle.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:00 pm

W sumie nawet jakbym zrobił jej dziecko to nie byłoby aż tak źle no może oprócz faktu że bym się mógł pożegnać ze snem.
-Mi stawka pasuje. -odparłem.
Stawka piękna szkoda że pewnie i tak przegram ale co tam dla dwóch dni lenistwa warto zaryzykować.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:10 pm

Gra była długa i emocjonująca, aż.... Wygrałeś!
- No gratulacje, kochanie - powiedziała dziewczyna.
Cmoknęła cie w policzek.
- Gramy o coś jeszcze? Teraz ty powiedz o co - zaproponowała.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:17 pm

Wygrana bardzo mnie ucieszyła.
-Dobra niech będzie. Ale by było jeszcze większa zachęta do dania z siebie wszystkiego dajmy do stawki coś naprawdę poważnego. Ty wybierz pierwsza. -powiedziałem. -Ja się musze zastanowić chwilę.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:22 pm

- Dobra - powiedziała.
Po chwili chyba zdecydowała.
- Jak wygram przez tydzień jesteś na każde moje zawołanie... Po tych dniach lenistwa by było w porządku, a jak ty wygrasz to ja będę ci usługiwać - zaproponowała.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:25 pm

-Mówiąc o czymś poważnym miałem na myśli coś w stylu, jak przegrasz to urodzisz moje dziecko. -mówiłem to poważnym tonem. -Ale jak chcesz to może być i takie coś. -dodałem.
Byłem lekko ciekaw reakcji dziewczyny po usłyszeniu mojej stawki.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:28 pm

Dziewczynę zamurowało.
- Ty na serio chciałbyś...? - spytała się bardzo zdziwiona. - No o to też można, chociaż... Nieważne - powiedziała po chwili.
Zaczęła się gra, jak na razie remis...
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:38 pm

-A czego miałbym nie chcieć mieć dzieci? -spytałem. -Choć w sumie racja że i tak to mała szansa bym ci je zrobił. -dodałem.
Nie wiedziałem co dziewczyna chciała powiedzieć nim przerwała ale nie przejmowałem się tym, a po za tym chciałem zostawić coś po sobie na wypadek gdybyśmy nie zdążyli z tym kwiatkiem. Skupiłem się na grze bo od tego zależały moje plany na najbliższą przyszłość.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:44 pm

- Dlaczego mała szansa? - spytała się.
Tym razem przegrałeś.
- Odnośnie dziecka to by dużo zależało - odpowiedziała w końcu.
Chociaż była czerwona jak burak. No i późno się zaczynało robić. Paulina ziewnęła.
- Dla mnie wystarczy na dzisiaj, chcesz jeszczeccoś? - spytała.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:49 pm

-Bo nie wiadomo czy twoje jajeczko przyjęłoby mojego plemnika. -odpowiedziałem. -Wiesz nie zawsze trafia się za pierwszym razem. -dodałem.
Niestety przegrałem i czekało mnie usługiwanie jej przez najbliższy tydzień.
-Co takiego na przykład? -spytałem.
Gdy ziewnęła dotarło do mnie że jest już trochę późno.
-Nie, możesz iść spokojnie spać. -powiedziałem.
Ja się trochę już wyspałem więc sen przez jakiś czas nie był mi straszny.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:53 pm

- No tak - odpowiedziała.
Wkrótce przygotowała wam łóżko.
- No stały związek itd - powiedziała po chwili.
Poszła do łazienki się umyć i wkrótce wróciła w swojej ulubionej piżamie.
- No i czas na spanko- powiedziała z ulgą.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:56 pm

-Stały związek nie byłby chyba aż taki zły prawda? -spytałem.
Choć wolałbym wciąż pozostawić ten związek w ukryciu na jakiś czas. Dziewczyna w swojej piżamie wyglądała dość uroczo więc miałem trudności by jej tego nie powiedzieć znowu.
-Tak dobranoc. -powiedziałem po czym ją pocałowałem.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 6:00 pm

- Nie, ale to ukrywanie jest dość męczące - stwierdziła.
Odwzajemniła pocałunek.
- Dobranoc kochanie - uśmiechnęła się.
Jak wróciłeś do pokoju to ona już spała i uroczo wyglądała.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 6:04 pm

-Może i męczące ale jak na razie nie musimy zbytnio przejmować się pytaniami. No i ja mam trochę lżej bo z taką atrakcyjną dziewczyną jak ty to większość chłopaków z gildii by chciało być. Więc nie obrywa mi się za to. -stwierdziłem. -Więc wolałbym to jeszcze przez jakiś czas ukryć przynajmniej póki by ci brzucha nie było widać. -powiedziałem przez przypadek.
Gdy dziewczyna zasnęła ja by się trochę zmęczyć poszedłem połazić po statku a po małym spacerku kimanko.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 6:10 pm

Pp tym szybko zasnąłeś chociaż miałeś wrażenie, że widzisz coś dziwnego na morzu... Obudziłeś się rano i dziewczyna jeszcze spała. Baki natomiast się już włuczył po statku. Dziewczyna chyba niezbyt prędko się obudzi. I trochę pochrapywała.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 6:20 pm

Spokojnie czekałem aż dziewczyna się obudzi. Mi się do roboty żadnej nie śpieszyło w końcu miałem dwa dni lenistwa.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 6:24 pm

Wkrótceddziewczyna się obudziła.
- Cześć, kochanie - uśmiechnęła się.
Wtuliła się w ciebie bardzo zadowolona.
- Jak się spało? - zapytała.
Zaczęła glaskac cie po głowie, co było bardzo przyjemne, chociaż twoje ramięzznowu dawało o sobie znać.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeWto Paź 29, 2013 6:30 pm

Ignorowałem ból ramienia wolałem skupić się na głaskaniu przez dziewczynę. Dotarło do mnie że zostało mi już tylko 10 dni więc musiałem powoli decydować czy liczyć że uda się mnie wyleczyć czy może jednak zostawić coś po sobie w łonie dziewczyny.
-Nawet dobrze, mimo że chrapałaś. -odparłem.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeSro Paź 30, 2013 5:17 pm

- oj, przepraszam - powiedziała.
Dalej glaskała cie po głowie.
- Pojutrze już będziemy na wyspie - poinformowała ci .
Po chwili usiadła i zaczęła zmieniaćci opatrunek .
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitimeSro Paź 30, 2013 5:21 pm

-Przecież nad tym się panować nie da więc czemu przepraszasz? -spytałem się żartobliwie. -Jak pojutrze to zostaje 8 dni by znaleźć kwiatek a to sporo, więc raczej nie będę musiał spło.... -przerwałem gryząc się w język.
Już wolałem darować dziewczynie słuchanie o dziecku w końcu nie jak musiałem być ojcem jej dzieci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 20 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa
Powrót do góry 
Strona 20 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Bankowość Dariusa
» Październik - czyli ryk, huk, dżwięki piły i młotka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
FairyTailAdventure :: Przygody :: Nasze Gry :: MG Nova-
Skocz do: