FairyTailAdventure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 KP Kaimiego

Go down 
AutorWiadomość
Kaimi

Kaimi


Liczba postów : 62
Join date : 09/10/2013

KP Kaimiego Empty
PisanieTemat: KP Kaimiego   KP Kaimiego I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 4:15 pm

Imię:Kaimi
Nazwisko:Hanere
Wiek:19
Wygląd:KP Kaimiego 468824
Historia:
-Smoki,dziesiątki,może setki smoków władających tym światem,prastara magia drzemiąca w ich wnętrzach...
-Żartujesz?!-Przerwał dziesięcioletni chłopiec
-Kaimi,wiesz,że kto jak kto ale w sprawach historii ja raczej nie powinnam żartować- Smoczyca popatrzyła na chłopca złotymi ślepiami
-Wiem Moyro ale to niesamowite,że jest was tak wiele,a mimo to tak niewielu was widziało
-Jesteś mądry chłopcze,bystry i dociekliwy,ale oprócz siły umysłu potrzebujesz także siły fizycznej,staniesz się wspaniałym zabójcą smoków z którego będę dumna
-Zabójcą?!
Cichy grom rozszedł się po zniszczonej świątyni,a kolumny przy wejściu zatrzęsły się gdy Moyra się zaśmiała,miedziane łuski zabłysły lekko gdy pochyliła łeb ku chłopcu.
-Spokojnie moje dziecko, zabójca nie musi zabić,ale będzie posiadał odpowiednią do tego moc.
-Moyro...skąd ja się wziąłem...znaczy,przecież nie jestem smokiem-Chłopak wpatrywał się w smoczycę wzrokiem nie przyjmującym odmowy
Gad westchnął,a pył z kamiennej posadzki uniósł się migocząc w promieniach słońca
-Spójrz-Wskazała pazurem na wielki posąg przedstawiający kobietę w greckiej zbroi z włócznią w ręku-To Atena,a my mieszkamy w jej świątyni,jest boginią mądrości,lecz nie znała ludzkich losów, ja,jak i moje dwie siostry,niech ich dusze zasłużą na Elizjum, wspólnie potrafiłyśmy przewidzieć przyszłość,lecz nie przeszłość.
Pewnego razu znalazłam Cię na progu tej świątyni w koszyku i z karteczka na której pisało jedno słowo "Kaimi",moje dziecko,wiesz co oznacza Twoje imię?
-To chyba coś po hawajsku...
-Zgadza się, to słowo oznacza "poszukującego",a wiele mi mówi,że będziesz miał czego szukać.
Ta dosyć tajemnicza odpowiedź zakończyła rozmowę,chłopak przez wiele lat uczył się magii smoczych zabójców,aż do pamiętnego dnia w którym Moyra zniknęła.Nie,chłopak jej nie szukał,wiedział,że jest mądra i być może kiedyś o niej jeszcze usłyszy,lecz póki co chciał spełnić jej życzenie,chciał stać się smoczym zabójca z którego mogła być dumna.

Magia, jaką postać się posługuje:Mityczna magia - rodzaj wszechstronnej acz ograniczonej magi,zamyka się w niej niemal każdy rodzaj magi włącznie z magią kluczy jednak jest ograniczona tym,że magia musi być powiązana z... Grecją,nie ważne czy z miastami,górami czy (najczęściej) z mitologią, w przeciwnym wypadku zaklęcie nie tylko się nie uda ale może też przynieść niepożądane skutki.

Znane zaklęcia(max. 5):
*Klucz gorgony - Pozwala na przywoływanie ze świata duchów jednej z gorgon,jej zdolności są chyba oczywiste

*Klątwa Aresa - Niweluje wszelkie ulepszenia przeciwnika związane z posiadaną bronią lub zbroją

*Grecki ogień - Pozwala nam na wyplucie  z ust zielonego ognia, płomieni nie da się ugasić,a woda tylko je wzmacnia...o czym przeciwnik nie musi wiedzieć

*Ryk mitycznego smoka - Podstawowa zdolność smoczych zabójców,w tym przypadku z ust maga wylatuje wir złotych drobinek,które oblepiają ciało przeciwnika.Sama siła uderzenia jest duża,a na dodatek drobinki utrudniają poruszanie się,a także mają losowy wpływ na przeciwnika

*Atrybut władzy - Wyrzucona w powietrze złota drachma (Grecka moneta) przemienia się w losowy atrybut władzy jednego z olimpijskich Bogów,doświadczony mag potrafi wybrać dowolny atrybut,a także te należące do pomniejszych Bogów.

Poziom:1
Zdolności:Strzał energią
Zwierzak:Chwilowo brak
Ilość gwiazdek:5
Przedmioty:
*Złota drachma
*Klucz gorgony
Powrót do góry Go down
 
KP Kaimiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy do Kaimiego
» By Moyra była z niego dumna - gra Kaimiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
FairyTailAdventure :: Przygody :: Strefa Gracza :: Karty Postaci-
Skocz do: