FairyTailAdventure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutorWiadomość
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 5:26 am

Dziewczyna teraz to omal przytomności nie straciła.
- A skąd wiesz, że w ogóle zobaczysz? - zadęła policzki.
Po chwili wróciła do sprzątania.
"Hehehehe chciałbym ją zobaczyć, niezłe ma cycki...."
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 5:31 am

Reakcja dziewczyny była słodka aż się zacząłem śmiać.
-Zamknij się Soul -wrzasnąłem.
Pierwszy raz chyba wrzasnąłem na Soula na głos.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 5:33 am

Dziewczyna aż podskoczyła jak krzyknąłeś.
- Hym, do kogo to mówiłeś? - spytała się wyraźnie zaskoczona.
"Haha ja tylko mówię jak jest, na dole też całkiem całkiem".
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 5:37 am

-Do tego zboczeńca -wskazałem na Soula. -Nawija że masz niezłe cycki a teraz o dolnej części twojego ciała. -dodałem.
"Zamknij się w końcu"
Pokarało mnie strasznym zboczeńcem za towarzysza.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 5:40 am

- Potrafisz porozumiewać się ze swoją kosą? - spytała.
Na Twoje kolejne słowa dziewczyna jeszcze bardziej zrobiła się czerwona.
"A co mi zrobisz?"
Dziewczyna z tego wszystkiego skaleczyła się szkłem w dłoń.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 5:47 am

-Ta mam tą zdolność od kiedy go przyzwałem z małą porażką.
"Może i nie mogę cie walnąć ale jak cię w sadze do słonej wody zaczniesz rdzewieć"
Urwałem kawałem materiału z ubrania leżącego obok gościa i zamoczyłem go w wodzie po czym przyłożyłem do skaleczenia dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 5:52 am

"Taa tylko spróbuj..."
- A odesłać go w takim razie nie możesz? - spytała.
Dziewczyna lekko się uśmiechnęła jak przyłożyłeś skrawek materiału do jej skaleczenia.
- To nic takiego, bywało, że gorzej się pokaleczyłam - uśmiechnęła sie lekko.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 5:58 am

-Niestety nie, tak się kończą eksperymenty z magią. -odparłem. -Może i gorzej ale i tak dziewczyny to skarb o który trzeba dbać. -dodałem uśmiechając się przyjaźnie.
Usiadłem gdzieś blisko niej i próbowałem zignorować teksty Soula.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 6:01 am

Dziewczyna pokiwała głową.
- Może znajdź coś, czego nie cierpi i go tym strasz? - zaproponowała.
Niedługo sprzątanie było ukończone, a ludzie, którzy się wczoraj spili wyniesieni na zewnątrz. Niedługo po tym przyszedł mistrz gildii.
- To gotowy? - spytał.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 6:33 am

-Nie łatwo coś takiego znaleźć, skurczybyk się chyba niczego nie boi. -odparłem.
Sprzątanie dość szybko im poszło i wkrótce po tym mistrz przyszedł.
-No przydałoby się już ruszyć. -odpowiedziałem.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 6:44 am

- Może jednak coś jest.... hm.. - zamyśliła się. - Jakaś stara babka? - zaproponowała rozbawiona.
Ty usłyszałeś stłumiony jęk swojej kosy. Jak mistrz już był to kiwnął głową na Twoje słowa i wkrótce ruszyliście. Dziewczyna Ci pomachała.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 7:08 am

Reakcja kosy sugerowała że dziewczyna trafiła w czuły punkt jeszcze tylko będę musiał odkryć kim jest ta osoba. Ruszyłem za mistrzem i uśmiechnąłem się do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 7:10 am

Tak więc szliście dość długo, aż dotarliście do gór. Tam była jaskinia, z której wiał bardzo zimny wiatr.
- Jak wyjdziesz z drugiej strony góry przez tą jaskinię to zdałeś - powiedział Twój mistrz.
Dość długa trasa a mina faceta sugerowała na to, że niejedno może Cię spotkać po drodze.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 7:27 am

-Tylko tyle? -spytałem.
Coś mi się wydaje że jest jakiś haczyk ale nie mam potrzeby o tym myśleć. Wkroczyłem do jaskini pewnym krokiem i od razu użyłem rękawicy by zrobić sobie ogrzewanie.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 7:30 am

Wkrótce byłeś już w jaskini i dość ciężko było Ci utrzymać ten ogień, ale dawałeś na szczęście radę. Nie wiedziałeś, co takiego możesz tu spotkać ale miałeś wrażenie, że jakieś kształty przemykały między tutejszymi skałami.
"Nie wiem co to, ale na przyjazne zamiary raczej liczyć nie możemy"
I w tym momencie właśnie ktoś cisnął w Ciebie soplem lodu.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 7:33 am

Wiatr nieźle dawał mi popalić ogień ledwo się utrzymywał ale póki ciągle jest mam szanse na jakiekolwiek ocieplenie. To skradające się coś między kryształami nie wróżyło nic dobrego.
"To bądź tak miły i odpieraj ataki"
Gdy zauważyłem lecący sopel podkręciłem ogień by go szybko stopić.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 7:38 am

W ostatniej chwili Ci się udało. Po chwili były kolejne pociski, których cudem uniknąłeś. Słyszałeś jakiś chichot i przemknęła Ci postać, która przypominała małpę. Z drugiej strony... Kolejna! Czyli będziesz miał prawdopodobnie więcej niż jednego przeciwnika.
"Jak ładnie poprosisz"
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 7:42 am

Lodowe małpy hmmm to może być nie ciekawe.
"Jak zaczniesz mnie słuchać to może wstrzymam się od szukania tej kobiety której się boisz"
Użyłem Ognistej tarczy i zacząłem biec przed siebie unikając większych pocisków. Walka tutaj może być kiepskim pomysłem.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 8:09 am

Zacząłeś używać swojej tarczy, by odeprzeć atak. Z początku Ci się udawało, ale wkrótce jednak zaczęły się kłopoty, bo sople leciały z wszystkich stron. Jeden z nich drasnął Twoje ramię.
"No dobra"
Tak więc przekonałeś Soula do tego, by był Ci posłuszny.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 2:02 pm

Gdy oberwałem w ramię użyłem klucza by duch mnie bronił póki co nie chciałem demolować całej jaskini ale powoli jestem do tego zmuszany.
"Soul lecimy na pełnym gazie na drugą stronę chyba że chcesz bym rozwalił całą jaskinie która runie nam na głowe"
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 3:04 pm

'Pierwsza opcja zdecydowanie lepsza"
Twój ognisty gwiezdny duch od razu zabrał się do roboty i masz teraz solidną obronę. Demony ciagle was atakowały, a Ty biegłeś ile sił w nogach. Brakowało Ci tchu, kiedy w końcu... ujrzałeś światło na końcu tunelu!
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 3:51 pm

"I tu sie zgadzamy"
Dzięki duchowi mogłem skupić się na bieganiu co nie było moją mocną stroną. Gdy zobaczyłem światło postanowiłem ułatwić sobie robote i wykonałem pół salto w przód i użyłem Ryku by odrzut wystrzelił mnie na zewnątrz.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 3:56 pm

Wkrótce... Udało Ci się! Wyleciałeś jak rakieta z tunelu, a po drugiej stronie już czekał mistrz.
- O no proszę, mamy rekord - powiedział, patrząc na swój zegarek. - Tak więc nie ma mocnych i jestem zmuszony przyjąć cię do gildii - powiedział żartobliwie.
Niedługo po tym ruszyliście w drogę a ty byłeś szczęśliwy ze swojego dokonania.
Powrót do góry Go down
Darius




Liczba postów : 266
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 3:59 pm

-Mówisz poważnie czy jaja sobie robisz z tym rekordem? -spytałem
Najbardziej cieszyłem się że nie przygrzmociłem w ścianę i nie rozwaliłem sobie głowy. Odesłałem ducha i wracałem w stronę gildii.
Powrót do góry Go down
Nova




Liczba postów : 324
Join date : 09/10/2013

Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 4:02 pm

- Żadnych jaj sobie nie robię, rekord jak nic, inni woleli rozwalać małpy - powiedział mistrz gildii i podrapał się po głowie.
Wczesnym popołudniem byliście już w budynku waszej gildii i miałeś całkiem miłe przyjęcie. Wytargano skądś kilka beczek piwa i tak dalej...
- Ech, oni nie przegapią żadnej okazji do imprezowania - westchnął mistrz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa   Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nie do końca człowiek, czyli Dante - gra Dariusa
Powrót do góry 
Strona 3 z 21Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Bankowość Dariusa
» Październik - czyli ryk, huk, dżwięki piły i młotka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
FairyTailAdventure :: Przygody :: Nasze Gry :: MG Nova-
Skocz do: